Hakkımızda

indiriminsahi.com web sitesi yayın hayatına 2016’nın başlarında interaktif alış-veriş sitesi olarak başlamıştır. Bir ara düzenli olarak siteden satışlar yapıldı ve ürünler nihai müşterileriyle uygun fiyata buluşuyordu. Fakat ekonomik ve mali krizlerden dolayı sitemiz internet satış ortamında tüm aktivitelerini dondurup net iletişimini dondurmuştur. Fakat kısa bir süre önce web sitemizi eskisinden daha iyi bir şekilde olduğunu düşündüğümüz bir yapıda yeniledik ve internet ortamında ürün satmak için çalışmalara başladık ve 15 Mart 2017 tarihinde site tekrar interaktif satış hizmeti verebilmek için aktive edilmiştir.

Sitemizden ürününü satmak isteyen müşteriler veya sitemizden online satış tecrübesi edinmek isteyen girişimciler ve üreticiler serbestçe yararlanabilirler.

Vizyonumuz: Sitemizde bulunan ürünleri en doğru bir şekilde müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Amacımız, tabi ki para kazanıp sitemizin ve ürünlerin devamlılığını sağlamak fakat öncelikli amacımız müşteri memnuniyetini iletişimin gücünü ve teknolojiyi kullanarak en doğru bir şekilde satışlarımızı artırmak. Çünkü eminiz ki mutsuz müşteriler sonunda bizede mutsuzluk getiriyor ve bu yüzden önce müşteri memnuniyeti daha sonra sitemizde verdiğimiz kaliteli hizmet ve ürün desteğini devamlı olarak artırarak dinamik bir yapıya sahip olmak.

Hedefimiz, memnun müşteri sayımızı artırıp kendimizi en iyi interaktif satış sitesi konumuna getirebilmek.